Nasz proces tworzenia


SŁUCHAMY → PLANUJEMY → POSZUKUJEMY →

→ TWORZYMY → WDRAŻAMY → TESTUJEMY

STARTUJEMY!

Najważniejsze jest stawianie
właściwych kroków

To co nas wyróżnia to nasza pasja tworzenia i zamiłowanie do perfekcji.monitor-devices-psd-icons

Web Design Grafika
Fotografia


Orange Lion Design Studio to grupa doświadczonych, niezależnych specjalistów i pasjonatów działająca na rynku internetowym i kreatywnym od 2012 roku. Oferujemy dostępne cenowo usługi projektowania stron internetowych, usługi fotograficzne oraz graficzne zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

K ochamy projektować i tworzyć, korzystać z najnowszych technologii i sprawiać by realizowane przez nas projekty były im przyjazne. Jednocześnie nie utrudniamy sobie życia wdrażając nowe technologie na siłę tam gdzie proste rozwiązania bardzo dobrze się sprawdzą. Staramy się zachować równowagę w doborze rozwiązań dla naszych klientów.

W pracy przywiązujemy ogromną wagę zarówno do funkcjonalności naszych projektów jak również ich estetyki. Łączymy design i technologie. W tworzeniu stron internetowych naszym priorytetem jest również tzw. RWD czyli Responsive Web Design, dzięki któremu Twoja strona www będzie czytelna i poprawnie wyświetlana na wszystkich urządzeniach mobilnych. W dobie smartfonów i tabletów, gdzie z roku na rok coraz więcej użytkowników korzysta z internetu właśnie poprzez urządzenia mobilne, to szczególnie ważne by wyjść naprzeciw zmieniającym się trendom.

Urodzeni żeby tworzyć, projektować. Estetycznie, funkcjonalnie.


Z pasją do design'u. Z zamiłowaniem do perfekcji.