U Karolci | Sklep Warzywno-Rybny | Projekt Logo
15 grudnia, 2020
Be Brilliant Costumes for You | Marka Odzieży dla Kobiet | Projekt Sklepu Internetowego
14 grudnia, 2020

Wow&Woof Dog Spa | Salon Pielęgnacji dla Psów w Niemczech


Projekty Ulotek

O PROJEKCIE


Tym razem udało nam się nawiązać współpracę z parą młodych ludzi z Niemiec, która postanowiła rozpocząć przygodę z własnym biznesem i otworzyć salon pielęgnacji dla psiaków. Ponieważ sami kochamy psy bezgranicznie, to nie trudno jest sobie wyobrazić jak bardzo ucieszyła nas perspektywa pracy nad tym projektem.

Nasze działania rozpoczęły się od stworzenia nazwy dla salonu, który ostatecznie nazywa się Wow&Woof Dog Spa. Jednym z kolejnych kroków w procesie tworzenia identyfikacji wizualnej salonu było zaprojektowanie ulotek reklamowych, które prezentujemy poniżej. Powstały dwa modele ulotek, ulotka dwustronna formatu A5 oraz ulotka składana typu DL.

Oprócz projektów ulotek stworzyliśmy również projekt logo →, projekt wizytówki, cennik usług salonu, kartę wizyt oraz firmową flagę reklamową typu Winder.

Kolejnym etapem rozwoju salonu Wow&Woof Dog Spa była budowa sklepu internetowego i firmowej strony wizytówki → z ofertą usług i produktów do pielęgnacji psiaków. Stworzyliśmy nowoczesny i responsywny sklep internetowy i stronę www, co oznacza, że wyświetla się ona poprawnie i czytelnie na wszystkich najpopularniejszych obecnie urządzeniach do przeglądania internetu, takich jak monitory komputerów stacjonarnych, ekrany laptopów, wyświetlacze tabletów i smartfonów.

PROJEKTY ULOTEK

ULOTKI PROSTO Z DRUKARNI


Dzięki uprzejmości naszego klienta, otrzymaliśmy zdjęcia świeżo wydrukowanych materiałów, czyli nasze projekty w akcji 😊

PROJEKT LOGO


A oto logo zaprojektowane dla salonu pięlęgnacji dla psów Wow&Woof Dog Spa, które szerzej prezentujemy tutaj →

POZOSTAŁE PROJEKTY


Zobacz pozostałe materiały identyfikacji wizualnej stworzone dla salonu Wow&Woof Dog Spa, takie jak wizytówka, cennik usług, karta wizyt i flaga reklamowa.


Poznaj opinie osób, które już skorzystały z naszej oferty

Sprawdź wszystkie opinie naszych zadowolonych klientów.


PRZEJDŹ DO GOOGLE

Chcesz z nami współpracować?

Zadzwoń!


+48 515 281 137