Orange Lion Design Studio, Projektowanie Grafik, Projektowanie Stron i Sklepów Internetowych, Fotografia Komercyjna, Wrocław
Nature Feed | Sklep Zoologiczny | Sesja Fotografii Produktowej
8 grudnia, 2022
Orange Lion Design Studio, Projektowanie Grafik, Projektowanie Stron i Sklepów Internetowych, Fotografia Komercyjna, Wrocław
Katarzyna Górna Photography | Artystka Fotografka | Projekt Strony Internetowej z Blogiem Fotograficznym
23 września, 2022

Voice Academy | Szkoła Śpiewu i Treningu Wokalnego we Wrocławiu


Projekt Strony Internetowej Zintegrowanej z Platformą
do Rezerwacji Lekcji Online

Nazwa klienta:

Voice Academy

Typ klienta:

Szkoła śpiewu i treningu wokalnego

Pamiętaj, że większość realizowanych przez nas projektów stron internetowych, po ich zakończeniu i odebraniu przez klienta, żyje własnym życiem. Jest edytowana i zmieniana przez samych klientów lub osoby trzecie, mniej lub bardziej umiejętnie. Nie odpowiadamy za to, jak realizowane przez nas projekty stron www prezentują się online po ich zakończeniu 😉

O PROJEKCIE

Projekt strony internetowej zintegrowanej z platformą do rezerwacji lekcji online

Voice Academy to nowo powstała szkoła śpiewu i treningu wokalnego we Wrocławiu. Dla szkoły stworzyliśmy biznesową stronę internetową zintegrowaną z popularną platformą rezerwacyjną Booksy, gdzie uczniowie mogą rezerwować dla siebie lekcje i pakiety zajęć dostępne w ofercie szkoły.

Na stronie szkoły można znaleźć pełną ofertę zajęć wokalno-instrumentalnych, cennik lekcji, prezentację trenerów szkoły oraz blog, gdzie będą publikowane bieżące informacje dotyczące działalności i sukcesów szkoły oraz wszelkiego rodzaju wpisy edukacyjne na temat nauki śpiewu, treningu wokalnego, szeroko pojętej wokalistyki i muzykalności.

Strona internetowa voiceacademy.pl jest stroną responsywną, zbudowaną zgodnie z zasadami RWD (Responsive Web Design), co oznacza, że wyświetla się ona poprawnie i czytelnie na wszystkich najpopularniejszych obecnie urządzeniach do przeglądania internetu o różnej rozdzielczości, takich jak monitory komputerów stacjonarnych, ekrany laptopów, wyświetlacze tabletów i smartfonów.

Strona internetowa szkoły została zoptymalizowana pod kątem on-site SEO (Search Engine Optimization) poprzez utworzenie i wprowadzenie odpowiednich, tzw. danych meta, czyli tytułu meta, opisu meta oraz słowa lub frazy kluczowej.

Na stronie zostały wykonane również wszelkiego rodzaju zabiegi optymalizacyjne kodu strony, optymalizacje i konwersje zdjęć i grafik do formatu webowego, tak by prędkość strony była satysfakcjonująca zarówno dla odwiedzających stronę, jak i dla wyszukiwarek, w szczególności wyszukiwarki Google.


Poznaj opinie osób, które już skorzystały z naszej oferty

Sprawdź wszystkie opinie naszych zadowolonych klientów.


PRZEJDŹ DO GOOGLE

Chcesz z nami współpracować?

Zadzwoń!


+48 515 281 137