Orange Lion Design Studio, Projektowanie Grafik, Projektowanie Stron i Sklepów Internetowych, Fotografia Komercyjna, Wrocław
FJDynamics | System Nawigacji GPS dla Rolnictwa Precyzyjnego | Projekt Sklepu Internetowego i Firmowej Strony Wizytówki
27 lutego, 2023
Orange Lion Design Studio, Projektowanie Grafik, Projektowanie Stron i Sklepów Internetowych, Fotografia Komercyjna, Wrocław
Nature Feed | Sklep Zoologiczny | Sesja Fotografii Produktowej
8 grudnia, 2022

Nature Feed | Sklep Zoologiczny we Wrocławiu


Projekt sklepu internetowego i firmowej strony wizytówki

Nazwa klienta:

Nature Feed

Typ klienta:

Sklep zoologiczny

Elementy projektu:

Projekt sklepu internetowego i firmowej strony wizytówki

Fotografia produktowa

Pamiętaj, że większość realizowanych przez nas projektów stron internetowych, po ich zakończeniu i odebraniu przez klienta, żyje własnym życiem. Jest edytowana i zmieniana przez samych klientów lub osoby trzecie, mniej lub bardziej umiejętnie. Nie odpowiadamy za to, jak realizowane przez nas projekty stron www prezentują się online po ich zakończeniu 😉

O PROJEKCIE

Projekt sklepu internetowego
oraz firmowej strony wizytówki

Dla sklepu zoologicznego Nature Feed we Wrocławiu, zbudowaliśmy nowoczesny i responsywny sklep internetowy połączony z firmową stroną wizytówką.

Strona sklepu internetowego naturefeed.pl jest stroną responsywną, zbudowaną zgodnie z zasadami RWD (Responsive Web Design), co oznacza, że wyświetla się ona poprawnie i czytelnie na wszystkich najpopularniejszych obecnie urządzeniach do przeglądania internetu o różnej rozdzielczości, takich jak monitory komputerów stacjonarnych, ekrany laptopów, wyświetlacze tabletów i smartfonów.

Strona sklepu została również zoptymalizowana pod kątem on-site SEO (Search Engine Optimization) poprzez utworzenie i wprowadzenie odpowiednich, tzw. danych meta, czyli tytułu meta, opisu meta oraz słowa lub frazy kluczowej.

Na stronie zostały wykonane wszystkie niezbędne zabiegi optymalizacyjne kodu strony, optymalizacje i konwersje zdjęć i grafik do formatu webowego, tak by prędkość strony była satysfakcjonująca zarówno dla odwiedzających stronę, jak i dla wyszukiwarek, w szczególności wyszukiwarki Google.

Na potrzeby sklepu wykonaliśmy również sesję fotografii produktowej mokrych i suchych karm dla psów oraz licznych psich przysmaków.
Poznaj opinie osób, które już skorzystały z naszej oferty

Sprawdź wszystkie opinie naszych zadowolonych klientów.


PRZEJDŹ DO GOOGLE

Chcesz z nami współpracować?

Zadzwoń!


+48 515 281 137